Wedstrijden

Wedstrijden

          Programma najaar veld 2020

 

Trekvogels 1

12-9-20
12:00
Trekvogels 1
Nieuwerkerk 6
Trekvogels
ROTTERDAM
19-9-20
13:30
Trekvogels 1
Refleks 7
Trekvogels
ROTTERDAM
26-9-20
12:00
Trekvogels 1
Avanti 6
Trekvogels
ROTTERDAM
3-10-20
12:30
Nieuwerkerk 6
Trekvogels 1
De Kleine Vink Veld
N’KERK AD IJSSEL
10-10-20
15:30
Refleks 7
Trekvogels 1
Sportpark Prinses Irene
RIJSWIJK ZH
24-10-20
17:30
Avanti 6
Trekvogels 1
De Groene Wijdte
PIJNACKER
Trekvogels 2
5-9-20
13:00
Fortuna 8
Trekvogels 2
Kruithuisweg-Oost
DELFT
12-9-20
14:00
Trekvogels 2
Nexus 3
Trekvogels
ROTTERDAM
19-9-20
15:45
Valto 9
Trekvogels 2
Sportpark De Zwet
DE LIER
26-9-20
14:00
Trekvogels 2
Fortuna 8
Trekvogels
ROTTERDAM
3-10-20
11:50
Nexus 3
Trekvogels 2
Sportpark Thurlede
SCHIEDAM
10-10-20
12:00
Trekvogels 2
Valto 9
Trekvogels
ROTTERDAM
Trekvogels B1
5-9-20
10:30
Nexus B1
Trekvogels B1
Sportpark Thurlede
SCHIEDAM
12-9-20
09:30
Trekvogels B1
ONDO (G) B3
Trekvogels
ROTTERDAM
9-9-20
11:00
Nieuwerkerk B4
Trekvogels B1
De Kleine Vink Veld
N’KERK AD IJSSEL
26-9-20
09:30
Trekvogels B1
Nexus B1
Trekvogels
ROTTERDAM
3-10-20
13:00
ONDO (G) B3
Trekvogels B1
Juliana Sportpark
‘S-GRAVENZANDE
10-10-20
09:30
Trekvogels B1
Nieuwerkerk B4
Trekvogels
ROTTERDAM
           
Trekvogels C1        
5-9-20
09:30
Nexus C1
Trekvogels C1
Sportpark Thurlede
SCHIEDAM
22-9-20
19:00
Trekvogels C1
KVS/Maritiem C3
Trekvogels
ROTTERDAM
19-9-20
11:00
Dunas C3
Trekvogels C1
Stokroosveld (DZ)
‘S-GRAVENHAGE
26-9-20
10:50
Trekvogels C1
Nexus C1
Trekvogels
ROTTERDAM
3-10-20
12:00
KVS/Maritiem C3
Trekvogels C1
Cas van Dijkpark
‘S-GRAVENHAGE
10-10-20
10:55
Trekvogels C1
Dunas C3
Trekvogels
ROTTERDAM
           
Trekvogels D1        
5-9-20
11:00
KOAG D3
Trekvogels D1
Groene Wetering
KRIMPEN AD IJSSEL
12-9-20
09:30
Trekvogels D1
Sperwers D1
Trekvogels
ROTTERDAM
19-9-20
09:00
Olympia (S) D3
Trekvogels D1
Sportpark De Brug
SPIJKENISSE
26-9-20
09:30
Trekvogels D1
KOAG D3
Trekvogels
ROTTERDAM
3-10-20
10:00
Sperwers D1
Trekvogels D1
Carnissedreef
ROTTERDAM
10-10-20
09:30
Trekvogels D1
Olympia (S) D3
Trekvogels
ROTTERDAM